Klimosz Combi EKO 22 - ketaus katilas, skirtas kūrenti smulkią anglį, granules ir malkas. Ketaus retortinis degiklis

Katilai su automatine kuro tiekimo sistema KLIMOSZ COMBI EKO 15 - 35kW skirti kūrenti anglis ir granules. Katilai turi įrengtą papildomą degimo kamerą, kur tradiciškai gali būti deginamas toks kuras kaip malkos ir stambesnė anglis. Kūrenimas automatiniu režimu vyksta aukštos kokybės ketaus retortiniame degiklyje.  Katilams  KLIMOSZ COMBI EKO naudojamas ketaus šilumokaitis VIADRUS. Per daugelį metų patikrinta šilumokaičio konstrukcija užtikrina saugų, paprastą ir ekonomišką katilo eksploatavimą. Katilas patikrintas ilgametės patirties, katilo KLIMOSZ COMBI konstrukcija optimizuojama jau 12 metų.

Tinkami kurai:

Anglis Anglis
Malkos Malkos, briketai
Granulės Medžio pjuvenų ir šiaudų granulės
Smulkinta anglis Smulkinta anglis

Privalumai

  • Katilo šilumokaičiui suteikiama 10 metų garantija
  • Degimo kamerą ir kuro tiekimo sistemą galima įrengti kitoje katilo pusėje;
  • Keičiama durų atidarymo kryptis – galima perkelti vyrius;
  • Didelis kuro rezervuaro tūris - 230dm3;
  • Naudojamos kokybiškos 50 mm storio izoliacijos medžiagos – maži šilumos nuostoliai į aplinką;
  • Katilo korpusas nudažytas kokybiškais milteliniais dažais.

Techninė specifikacija

Reguliatorius  MASTER 500 skirtas naudoti šildymo sistemos ir šilto vandens siurblius, veikia kartu su patalpų termostatu, papildomai galima prijungti prie katilo valdymo iš patalpos modulio EKOSTER CONTROL, veikia kartu su pamaišymo vožtuvu DELTA 200.

Reguliatorius KLIMOSZ BASIC  reguliuoja šildymo sistemos ir šilto vandens siurblio veikimą, jis skirtas naudoti kartu su patalpų termostatu, galima papildomai prijungti GSM ir ETHERNET modulius.

Reguliatorius KLIMOSZ KOMFORT naudojamas, kad katilas veiktų PID režimu, naudojamas šildymo sistemos 1 siurblys  ir šildymo sistemos 2 siurblys, šilto vandens siurblys, cirkuliacinis siurblys, šildymo sistemos 1 ir šildymo sistemos 2 pamaišymo vožtuvo pavara, šildymo sistemai 1 ir šildymo sistemai 2 veikiant oro temperatūros režimu ir su šildymo sistemos 1 (pavyzdžiui, radiatorių šildymo) ir šildymo sistemos 2 (pavyzdžiui, pašildomos grindys) patalpų termostatu, tik šiltas vanduo, šilto vandens sistema turi apsaugos nuo bakterijų Legionella funkciją (Legionella sukelia plaučių uždegimą ir galvos skausmą), galima naudoti su židiniu, galima naudoti išmetamųjų dujų jutiklį, automatinio veikimo režimas (AUTO) - šildymo režimas parenkamas, atsižvelgiant į lauko temperatūrą: ŽIEMA (šildymo sistema 1 + šildymo sistema 2 + šiltas vanduo) arba VASARA (tik šiltas vanduo). Ši funkcija labai pasiteisina pavasarį ir rudenį, kai rytais temperatūra būna žema, o po vidudienio ji siekia 16-18C.